Õppereis meditsiinitöötajatele Dubaisse

07. novembrist kuni 15. novembrini 2022 (7 ööd)
Dubai, Araabia Ühendemiraadid

Õppereisi teema: Tööstressi ja läbipõlemise ennetamine meditsiinivaldkonna spetsialistidel (10 ak tundi)

Toimumise koht: Dubai, Araabia Ühendemiraadid Hotell: Wyndham Dubai Marina 4* (Dubai Marina)

Õppereisi maksumus ühele osalejale: 2091 €

Hind sisaldab: Koolitust ja koolitusmaterjale. Lend Tallinn – Riia – Dubai <-> Dubai – Riia – Tallinn, transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi.
Käsipagasit kaaluga kuni 8 kg ja 1 ühik äraantavat pagasit kaaluga kuni 23 kg.
Majutust kahekohalises toas hommiku- ja õhtusöögiga (majutus ühekohalises toas on lisatasu eest 700 eurot).
Reisi saatjateenust terve reisi vältel.

Lisatasu eest:
Reisi- ja tervisekindlustust (küsi pakkumist).
Ekskursioonid.

Maksmine: arve alusel ettemaks summas 700 eurot tasutakse koolituse broneerimisel ning ülejäänud summa 14 päeva enne koolituse algust.

Info ja registreerimine kuni 28.10.2022, peale seda kuupäeva ainult päringu alusel telefoni: 5388 1658 või e-posti teel: etikoolitus@gmail.com

Kohtade arv on piiratud!

Dubai

Dubai on otsekui sild, mis ühendab mineviku, oleviku ja tuleviku.

Dubai on Araabia Ühendemiraatide suurim linn, mis asub Pärsia lahe ääres. Üüratusuured tehissaared, taevasse kõrguvad pilvelõhkujad, tänavatel vuravad sõiduautod ja kaasaegsed luksuslikud elumajad on need, mis paratamatult tähelepanu pälvivad.

Dubai on linn, kus kõik on kõige suurem. Dubai on elututele kõrbeliivadele kerkinud supermoodne megametropol, mis pürgib kõrgustesse. See on oma luksuses uhkeldav ja särav maailm, mis samas väärtustab esivanemate traditsioone.

Dubai ahvatleb puhaste ja avarate randade ning sooja türkiissinise mereveega.

Kohalikud emiirid püüavad näidata kogu maailmale linna ilu ning luua uusi hämmastavaid ja ainulaadseid ehitisi, mis meelitavad veelgi rohkem turiste.

Dubai vaatamisväärsuste hulgas

See 21. sajandi arhitektuuriline ime on Araabia Ühendemiraatides üks külastatumaid paiku. Imetledes seda suursugust linna kõrge torni otsast on üks peamisi asju mida teha Dubais. Sealt avanevad vaated mitmetele suurtele linna projektidele, mis on muutnud kõrbe linna lühikese ajaga väiksest asumist suureks metropoliks.

Ekskursioonid

Lisainfo ekskursioonide kohta telefoni teel +372 5388 1658

WYNDHAM DUBAI MARINA

Avastage Dubai Marinat ja nautige hämmastavaid vaateid Pärsia lahele, mida ümbritseb hingematva arhitektuuriga linnapilt.

Luksuslikud toad, kust avanevad hingematvad vaated

Teid ootab avar 26m² suurune rõduga superior tuba, kust avaneb suurepärane vaade Dubai Marinale, merele või linnale. Hotellis saate nautida imelisi hetki.